تبلیغات
پاسخ به :خبرها،رسانه ها ومطالب نقد پذیر سایت ها ووبلاگها - هنگام انتخابات سعی می‌كنیم كه آش چغندر هم بخوریم
به وبلاگ من خوش آمدید
urd gagole nainava risheh pabetoop pasokh bagh tadbirmanzel myhrmweb hrmmm golashgol mamasadegh noyes qarachadirlar shahsevanebaghdadi buscoob xalijfars urd map of GH site

[ یورد ] [ گاگول ] [ نینوا ]

[ ریشه ] [ پابه توپ ] [ پاسخ ]

[ باغها وبوستانها ] [ تدبیرمنزل ]

[ وب مدیریت منابع انسانی من ]

[ پژوهش وبررسی منابع انسانی ]

[ گولش گول ] [ ممصادیق ]

[ نه بله ] [ قاراچادیرلار ]

[ ایل شاهسون بغدادی ]

[ بوشكوب بروزن گوشكوب ]

[ خلیج فارس ] [ یورد ]

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

حسن كامران نماینده مردم اصفهان در مجلس در گفتگو با فارس با بیان اینكه مجلس 100 میلیون تومان پول به نمایندگان داده است، گفت: 80 میلیون از این مقدار بابت اجاره مسكن است، البته 50 میلیون تومان از این مقدار بلاعوض بوده و 30میلیون تومان آن نیز به صورت وام قرض‌الحسنه است. همچنین مجلس 20 میلیون تومان بابت خرید ماشین در اختیار نمایندگان گذاشته است.
وی این مبلغ را پول اضافی دانست كه در اختیار نمایندگان قرار گرفته و اظهار داشت: در حالی مجلس به نمایندگان 30 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه می‌دهد كه مردمی كه با رای خود ما را به مجلس فرستادند، از گرفتن یك میلیون تومان آن عاجز هستند. همچنین نمایندگان در حالی 20 میلیون بابت خرید اتومبیل از مجلس پول گرفتند كه مجلس خود دارای سیستم حمل و نقل و اتومبیل‌های مجلس در اختیار نمایندگان است.
عضو فراكسیون اكثریت مجلس تاكید كرد: وقتی مجلس سیستم حمل و نقل دارد، لزومی ندارد تا پولی در اختیار نمایندگان در این زمینه قرار گیرد. این امكانات در حالی در اختیار نمایندگان مجلس قرار می‌گیرد كه مردم محروم و متوسط و اصولا كارمندان از گرفتن چنین امكاناتی محروم هستند.
كامران گفت: یك نماینده چهار سال در مجلس می‌ماند و اگر كسی دور بعد هم انتخاب شود، هر دوره مجلس به وی ماشین می‌دهد و این قوز بالا قوز است كه نماینده‌ای در هر دوره‌ای كه در مجلس می‌ماند از مجلس اتومبیل بگیرد.
وی با اشاره به مبلغی كه مجلس در اختیار نمایندگان جهت اجاره مسكن گذاشته، گفت: نماینده‌ای كه در شهرستان خانه دارد و وقتی به تهران آمد اگر آن خانه را اجاره داده باید اجاره ‌بهای آن را در اجاره مسكن تهران حساب كنند و مابه‌التفاوت آن را به وی بدهند و اگر نماینده در تهران به صورت مجردی زندگی می‌كند، نیاز به این مبلغ نیست بلكه به یك خانه كوچك نیاز دارد.
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه مجلس یك خانه سازمانی در بهارستان داشت كه حتی ضد زلزله هم بود، گفت:‌متاسفانه این ساختمان را خراب كردند و در سعادت‌آباد ساختمانی برای نمایندگان مجلس ساختند. اگر ساختمان‌های مجلس برای اسكان نمایندگان كافی نیست، مجلس می‌تواند جایی را خودش اجاره كند، نه اینكه به نمایندگان پول دهد. ضمنا اجاره ساختمان توسط مجلس باید در مناطق متوسط و محروم تهران باشد و گرنه در جایی كه اعیان‌نشین است هر چه پول خرج كنند باز هم كم است.
كامران اضافه كرد: هنگام انتخابات سعی می‌كنیم كه آش چغندر هم بخوریم تا رای بیاوریم یا اینكه در تاریكی شمع روشن می‌كنیم تا برای مردم سخنرانی كنیم، اما وقتی وارد مجلس شدیم از خاموش كردن چراغ‌های اضافی در مجلس عاجز هستیم و الان در كمیسیون‌های تخصصی مجلس 80 چراغ روشن است.
وی با تاكید بر اینكه باید با فرهنگ تشریفات و اشرافی‌گری مبارزه شود، خاطرنشان كرد: میزان و معیار برای ما زندگی حضرت امام راحل كه سیب‌زمینی وی هم عوض نشد، مقام معظم رهبری و شهدا هستند و ما باید دقت كنیم تا از معیارها و میزان خارج نشویم.
عضو فراكسیون اكثریت مجلس با بیان اینكه متاسفانه در دوره مجلس هشتم مصرف میوه هم در مجلس رسم شده، خاطرنشان كرد: ممكن است عده‌ای بگویند میوه چیزی نیست اما ما باید توجه داشته باشیم كه بسیاری از كارمندان در همین مجلس هم نمی‌توانند میوه مصرف كنند. البته در سیستم ادارات دیگر هم چنین چیزی وجود ندارد، بنابراین لزومی ندارد نمایندگان مجلس اینها را رسم كنند.
كامران با بیان اینكه مدیر سازمان اداری مجلس مزاج تشریفاتی دارد، خاطرنشان كرد: متاسفانه رئیس سازمان اداری مجلس سیستم غذاخوری مجلس را به بهانه صرفه‌جویی تغییر داد، در حالی كه این اقدام وی صرفه‌جویی نبود و این اقدام در حالی صورت می‌گیرد كه در همین مجلس در طبقات زیرزمین كارمندان در یك جای تنگی مشغول به كار هستند.
وی با اشاره به مشكل گرانی و زندگی سخت مردم، تاكید كرد: مسئولان باید همچون مردم زندگی كنند و وقتی مردم ببینند مسئولین همچون آنها زندگی نمی‌كنند، نسبت به آنها بی‌اعتماد می شوند.

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه ما باید فرهنگ جبهه و فرهنگ ساده زیستی صدر انقلاب را احیا كنیم، خاطرنشان كرد: از مردم می‌خواهیم كه بر نمایندگان خود در مجلس نظارت داشته باشند و وظیفه خود را تنها در رای دادن ندانند.

پاسخ  :  ماهم از مردم می خواهیم كه بر نمایندگان خود در مجلس نظارت داشته باشند و وظیفه خود را تنها در رای دادن ندانند.مگردرهنگام انتخابات همین هاآش چغندر نمی خورند حالا چه شده فیلشان یاد هندوستان کرده،مگر ما به اینها رای دادیم که برای خودشان پپسی باز کنن؟!نوشته شده توسط اصغرحسنی در دوشنبه 15 مهر 1387 و ساعت 11:10 ق.ظ [+] | نظرات ()
به انتخاب رویانیان بعنوان مدیرعامل پرسپولیس از20چه نمره ای میدهید؟ •