تبلیغات
پاسخ به :خبرها،رسانه ها ومطالب نقد پذیر سایت ها ووبلاگها - کدامش را باید باور کرد
به وبلاگ من خوش آمدید
urd gagole nainava risheh pabetoop pasokh bagh tadbirmanzel myhrmweb hrmmm golashgol mamasadegh noyes qarachadirlar shahsevanebaghdadi buscoob xalijfars urd map of GH site

[ یورد ] [ گاگول ] [ نینوا ]

[ ریشه ] [ پابه توپ ] [ پاسخ ]

[ باغها وبوستانها ] [ تدبیرمنزل ]

[ وب مدیریت منابع انسانی من ]

[ پژوهش وبررسی منابع انسانی ]

[ گولش گول ] [ ممصادیق ]

[ نه بله ] [ قاراچادیرلار ]

[ ایل شاهسون بغدادی ]

[ بوشكوب بروزن گوشكوب ]

[ خلیج فارس ] [ یورد ]

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

 

نفت نیوز:
به گزارش نفت نیوز، وزیر نفت در مورد مطالب منتشره درباره صندوق های بازنشستگی نفت در سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت با عنایت به توضیحات ارائه شده حضور ریاست محترم جمهوری در خصوص قوانین و مقررات ناظر به صندوق و ماهیت حقوقی وجوه
 بازنشستگی و پس انداز كاركنان صنعت نفت كه بطور امانی توسط شركت اداره می شود، موضوع ادغام صندوق بازنشستگی در سازمان تامین اجتماعی را حسب نظر ریاست محترم جمهوری منتفی دانستند.
وزیر نفت اضافه كرد: هیچكدام از قوانین و مقررات موضوعه از جمله قانون خدمات كشوری صراحتی مبنی بر ادغام صندوق های بازنشستگی دستگاههای اجرایی از جمله صندوق بازنشستگی نفت در سازمان تامین اجتماعی ندارد و موضوع تجمیع مربوط به صندوق های بازنشستگی كشوری و سازمان تامین اجتماعی است.
نوذری در پایان تصریح كرد: عضویت كاركنان صنعت نفت در صندوق بازنشستگی نفت بموجب مفاد قرارداد استخدامی- و نه احكام سازمانی- مابین كاركنان و شركت نفت است و حسب فتوای امام خمینی(ره) و سایر مراجع عظام، ادغام و یا تجمیع اینگونه صندوق ها با صندوق بازنشستگی كشوری و سازمان تامین اجتماعی مستلزم رضایت كاركنان است.

http://www.naftnews.ir/view-5299-مصوبه%20شورای%20عالی%20اداری-صندوق%20بازنشستگی%20نفت-تامین%20اجتماعی-احمدی%20نژاد.html
ادیا:
در پی عدم برگزاری كنفرانس مطبوعاتی وزیر نفت در اولین روز برپایی نمایشگاه نفت و گاز شایعات تغییر وی قوت یافت
اختلاف نظرهای میان وزیر نفت و رئیس دولت نهم از زمانی برای رسانه ها نیز آشكار شد كه نوذری اقدام به بركناری حسین شیوا مدیركل بازرسی وزارت نفت و از افراد نزدیك به احمدی نژاد از پست بازرسی وزارت نفت نمود و در مقابل احمدی نژاد نیز بلافاصله مدیركل بركنار شده را به سمت بازرس ویژه ریاست جمهوری در وزارت نفت منصوب كرد.
گفته می شود یكی از دلایل اصلی اختلاف نوذری و احمدی نژاد اختلاف بر سر نحوه اداره صندوقهای بازنشستگی وزارت نفت می باشد كه نزدیكان احمدی نژاد علاقه دارند با پیوستن این صندوقها به زیر مجموعه سازمان تامین اجتماعی و انتصاب مهرداد بذرپاش به سمت مدیرعاملی شركت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) عملا كنترل این نهاد عظیم را در دست بگیرند.
در میان پچ پچ های مدیران نفتی كشور در اولین روز نمایشگاه نام " علی وكیلی"‌ مدیرعامل فعلی نفت و گاز پارس به عنوان جانشین نوذری شنیده می شود.
دو سال پیش نیز همزمان با برگزاری نمایشگاه نفت و گاز اخباری مبنی بر بركناری وزیری هامانه نخستین وزیر نفت دولت احمدی نژاد منتشر شده بود كه بعد از منایشگاه به واقعیت پیوست .
گویا نمایش دستاوردهای نفت و گاز كشور برای وزیران دولت احمدی نژاد چندان خوش یمن نیست.

http://www.edia.ir/vdcbs8bw.rhb05piuur.html

پاسخ  : 

 نابغه! بیا ببینیم تو از این دوتا لنگه خبر چی می فهمی!؟نوشته شده توسط اصغرحسنی در چهارشنبه 2 اردیبهشت 1388 و ساعت 08:33 ق.ظ [+] | نظرات ()
به انتخاب رویانیان بعنوان مدیرعامل پرسپولیس از20چه نمره ای میدهید؟ •