تبلیغات
پاسخ به :خبرها،رسانه ها ومطالب نقد پذیر سایت ها ووبلاگها - این بار "اوس فتو لا خان" قطبی را به استعفا تهدیداند!
به وبلاگ من خوش آمدید
urd gagole nainava risheh pabetoop pasokh bagh tadbirmanzel myhrmweb hrmmm golashgol mamasadegh noyes qarachadirlar shahsevanebaghdadi buscoob xalijfars urd map of GH site

[ یورد ] [ گاگول ] [ نینوا ]

[ ریشه ] [ پابه توپ ] [ پاسخ ]

[ باغها وبوستانها ] [ تدبیرمنزل ]

[ وب مدیریت منابع انسانی من ]

[ پژوهش وبررسی منابع انسانی ]

[ گولش گول ] [ ممصادیق ]

[ نه بله ] [ قاراچادیرلار ]

[ ایل شاهسون بغدادی ]

[ بوشكوب بروزن گوشكوب ]

[ خلیج فارس ] [ یورد ]

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  


افشین قطبی، سرمربی تیم ملی‌ایران بدجوری از رفتار سازمان تربیت بدنی شاکی است. او تهدید کرده که تیم ملی را رها می‌کند.

 علی فتح‌الله‌زاده، سرپرست باشگاه استقلال و رییس کمیته‌ای که به دستور سازمان قرار است برای جام جهانی 2014 یک مربی برای تیم ملی انتخاب کند،‌ ‌این کار را رسانه‌ای هم کرده است تا در آستانه مسابقات جام ملت‌های آسیا 2011 که در قطر برگزار می‌شود تمرکز سرمربی کنونی تیم ملی بدجوری به هم بریزد.
فتح‌الله‌زاده که معلوم نیست چه هدفی را دنبال می‌کند مدام اسم می‌آورد از مربیان خارجی که آخرین‌هایش کریستوف دام، اوتمارهیتسفلد و گاس هیدینک بوده‌اند. مربیانی که تیم دارند و فعلا هم تیمشان را رها نمی‌کنند. با ‌این شرایط قطبی در گفت‌و‌گویی که با یکی از دوستان نزدیکش داشت گفته «با ‌این شرایط در تیم ملی نمی‌مانم و همین الان هم می‌توانم تیم ملی را رها کنم و بروم.»
در آن سو علی کفاشیان، رییس سازمان تربیت بدنی هم نارضایتی‌اش در‌این باره را ابراز کرده. کفاشیان بر خلاف ادعای فتح‌الله‌زاده که گفته بود: «این کمیته زیر نظر کفاشیان کار می‌کند» در‌این باره گفت: «من اصلا اطلاعی از وجود‌این کمیته ندارم. ما از قطبی حمایت می‌کنیم.
‌ایشان قطعا تا پایان جام ملت‌ها در تیم ملی می‌مانند. بعد از جام ملت‌ها هم‌ایشان در صورتی تیم را ترک می‌کنند که خودشان بخواهند و تصمیمی ‌راجع به جانشین‌شان گرفته نشده.»
فتح‌الله‌زاده هم البته برای توجیه کارش می‌گوید: منظور ما‌ این نیست که برای قطبی جانشینی انتخاب کنیم. مطمئن باشید برای انتخاب سرمربی جدید گزینه اول ما خود‌ ایشان هستند. ما برنامه‌ای بلند مدت داریم که اگر روزی‌ ایشان تیم را ترک کردند بدون مربی نمانیم.

http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=228988

پاسخ :این "اوس فت الا "که کارش بمب گذاری وبمب ترکاندن درفوتبال است چرا از خدمات ملی کناره نمی گیرد؟

نابغه :قربانت گردم-چرا کناره بگیرد.افشین بیاید اینها آورده اندوافشین برود اینها می برند وامروزه  منفعت در "آورد "و"برد "است .بویژه درفوتبال!!!!!نوشته شده توسط اصغرحسنی در پنجشنبه 29 مهر 1389 و ساعت 02:52 ب.ظ [+] | نظرات ()
به انتخاب رویانیان بعنوان مدیرعامل پرسپولیس از20چه نمره ای میدهید؟ •