تبلیغات
پاسخ به :خبرها،رسانه ها ومطالب نقد پذیر سایت ها ووبلاگها - مرگ خلبان بمب افکن هسته ای هیروشیما وناکازاکی!
به وبلاگ من خوش آمدید
urd gagole nainava risheh pabetoop pasokh bagh tadbirmanzel myhrmweb hrmmm golashgol mamasadegh noyes qarachadirlar shahsevanebaghdadi buscoob xalijfars urd map of GH site

[ یورد ] [ گاگول ] [ نینوا ]

[ ریشه ] [ پابه توپ ] [ پاسخ ]

[ باغها وبوستانها ] [ تدبیرمنزل ]

[ وب مدیریت منابع انسانی من ]

[ پژوهش وبررسی منابع انسانی ]

[ گولش گول ] [ ممصادیق ]

[ نه بله ] [ قاراچادیرلار ]

[ ایل شاهسون بغدادی ]

[ بوشكوب بروزن گوشكوب ]

[ خلیج فارس ] [ یورد ]

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

رجا نیوزنوشت:

خلبان آمریکایی که بیش از 60 سال پیش، بمب اتمی را از فراز شهر هیروشیما رها نمود و با قتل دهها هزار انسان بیگناه، سبب بروز یک فاجعه انسانی در جهان شد، امروز در خانه خود مرد. به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه ، یک سخنگوی ارتش آمریکا خبر داد که "پل تیبتس" خلبان آمریکایی که در سال 1945 میلادی در جریان جنگ جهانی دوم، بمب اتمی را بر روی شهر هیروشیمای ژاپن انداخت، در منزل خود در ایالت اوهایو فوت کرد.تیبتس 92 ساله خلبان هواپیمای بمب افکن "بی-52" در روز ششم اوت سال 1945 میلادی یک بمب اتمی را در شهر هیروشیما رها کرد و دهها هزار نفر را به خاک و خون کشید. به گزارش مهر، این بمب که در طراحی آن از ۶۴ کیلوگرم اورانیوم استفاده شده بود؛ از ارتفاع ۹۶۰۰ متری رها شد و در ارتفاع ۵۸۰ متری سطح زمین با شدتی معادل با انفجار ۱۵ کیلوتن TNT منفجر شد. مجموع تلفات اولیه و کشته‌ شدگان ناشی از عوارض این انفجار را بالغ بر 140 هزار نفر تخمین می زنند. سه روز بعد در 9 اوت، انفجار بمب موسوم به "مرد چاق" در شهر ناکازاگی ژاپن سبب مرگ 74 هزار نفر دیگر شد. این بمب که از پلوتونیوم به عنوان ماده شکافت پذیر استفاده می کرد، انفجاری به شدت ۲۱ کیلوتن TNT ایجاد کرد..

 

پاسخ  : قابل توجه اونها ئی که به مرگ اعتقاد ندارند وخود وسیستم  استکباری ودیکتاتوری خود را جاودانه پنداشته ویا قلمداد میکنند.وانشاء الله برای آنهائی که مرگ را برای همسایه میخواهند نه برای خود !  بهر حال این آدم دیوانه هم علیرغم عمر طولانی بالاخره مرد!  آقای  نابغه !

                                           ؛ بچه ها میگن  : مواظب خودت باش!نوشته شده توسط اصغرحسنی در شنبه 12 آبان 1386 و ساعت 11:11 ق.ظ [+] | نظرات ()
به انتخاب رویانیان بعنوان مدیرعامل پرسپولیس از20چه نمره ای میدهید؟ •