تبلیغات
پاسخ به :خبرها،رسانه ها ومطالب نقد پذیر سایت ها ووبلاگها - باز برو تو صف بزغاله ها وایستا!!
به وبلاگ من خوش آمدید
urd gagole nainava risheh pabetoop pasokh bagh tadbirmanzel myhrmweb hrmmm golashgol mamasadegh noyes qarachadirlar shahsevanebaghdadi buscoob xalijfars urd map of GH site

[ یورد ] [ گاگول ] [ نینوا ]

[ ریشه ] [ پابه توپ ] [ پاسخ ]

[ باغها وبوستانها ] [ تدبیرمنزل ]

[ وب مدیریت منابع انسانی من ]

[ پژوهش وبررسی منابع انسانی ]

[ گولش گول ] [ ممصادیق ]

[ نه بله ] [ قاراچادیرلار ]

[ ایل شاهسون بغدادی ]

[ بوشكوب بروزن گوشكوب ]

[ خلیج فارس ] [ یورد ]

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

 جعفر بهداد معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور در گفتگو با خبرگزاری فارس درباره سخنان اخیر رئیس جمهور در بیرجند كه مورد تحریف برخی رسانه ها قرار گرفته، گفت: دكتر احمدی نژاد در جمع صمیمی خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان خراسان جنوبی طی سخنانی آنجایی كه به بحث مهدویت و ظهور موعود در سطح جهان و در اعتقادات همه جهانیان می‌پرداخت، گفته است كه "آرزوی شهیدان شما به سرعت در حال تحقق است و جهان و بشریت راهی جز این ندارد. اصلا خلقت بدون این، بی‌هدف و باطل است. همه بساط عالم بر پا شده تا آن روز نورانی اتفاق بیافتد؛ روزی كه همه پیامبران، شهدا و صلحا خواهند آمد و یاری خواهند كرد. بعضی‌ها این حرفها را تمسخر می‌كنند؛ برای اینكه اینها دلشان از ایمان خالی است. اینها بت پرستها و شیطان پرستهای مدرن هستند. قیافه روشنفكری می‌گیرند اما به اندازه بزغاله هم از دنیا فهم و شعور ندارند."
بهداد افزود: در اینجا خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان با سر دادن تكبیر، این بخش از صحبت‌های ایشان را تایید كردند.
وی ادامه داد: بهره گیری از قواعد تشبیه و تمثیل از جمله قواعد قرآنی است كه در كلام الهی نیز عبارت "اولئك كالانعام بل هم اضل" را هم می‌بینید.
محمد جعفر بهداد تاكید كرد: دكتر احمدی نژاد در بخشی از سخنان خود در جمع ایثارگران خراسان جنوبی، مخالفان فرهنگ انتظار را مورد خطاب و نقد قرار داد و تعجب آور است كه چرا بعضی‌ها اینقدر اصرار دارند خودشان را جزو مخاطبان این سخن رئیس جمهور بدانند.
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: به نظر می‌رسد اگر چه برخی عناصر تلاش كردند ابتدا سخنان رئیس جمهور را تحریف كنند و سپس به جوسازی علیه ایشان بپردازند اما ظاهرا آنها خودشان را مخاطبان اصلی این سخنان دكتر احمدی نژاد دانسته‌اند و ظاهرا از آن دسته‌ای هستند كه با نهادینه شدن و فراگیر شدن موضوع مهدویت و فرهنگ انتظار مخالف هستند.

پاسخ  :   جناب آقای نابغه!

               باز برو وایستا تو صف بزغاله ها!

             

              

               نوشته شده توسط اصغرحسنی در دوشنبه 21 آبان 1386 و ساعت 04:11 ق.ظ [+] | نظرات ()
به انتخاب رویانیان بعنوان مدیرعامل پرسپولیس از20چه نمره ای میدهید؟ •