تبلیغات
پاسخ به :خبرها،رسانه ها ومطالب نقد پذیر سایت ها ووبلاگها - اندرکوک شدن سازی دیگر در افزایش تورم!
به وبلاگ من خوش آمدید
urd gagole nainava risheh pabetoop pasokh bagh tadbirmanzel myhrmweb hrmmm golashgol mamasadegh noyes qarachadirlar shahsevanebaghdadi buscoob xalijfars urd map of GH site

[ یورد ] [ گاگول ] [ نینوا ]

[ ریشه ] [ پابه توپ ] [ پاسخ ]

[ باغها وبوستانها ] [ تدبیرمنزل ]

[ وب مدیریت منابع انسانی من ]

[ پژوهش وبررسی منابع انسانی ]

[ گولش گول ] [ ممصادیق ]

[ نه بله ] [ قاراچادیرلار ]

[ ایل شاهسون بغدادی ]

[ بوشكوب بروزن گوشكوب ]

[ خلیج فارس ] [ یورد ]

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

اظهارات شهروندان تهرانی به خبرگزاری ایسکانیوز:

طرح بلیت 50 تومانی اتوبوس کوک شدن ساز برای حذف اتوبوس های بلیتی است

تهران - خبرگزاری ایسکانیوز: با رسیدن طرح افزایش نرخ بلیت های اتوبوس به شورای شهر تهران و تیتر شدن این طرح در برخی رسانه ها نگرانی هایی را در بین مردم ایجاد کرده که گویی این طرح در حال اجرا شدن است.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" در هر حال شهروندان به این امر اتفاق نظر دارند که این طرح کوک شدن سازی برای جایگزینی اتوبوس های خصوصی به جای بلیتی است که خود جای بحث دارد که آیا شورای شهر تهران برای تصویب این طرح موافقت می کند؟ و به دنبال آن فرمانداری چه مواضعی را اتخاذ خواهد کرد؟

این در حالی است که با اعلام بیژنی مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی در نشست کمیته محیط زیست شورای شهر مبنی بر امکان افزایش نرخ بلیت های اتوبوس به 50 تومان، محورهای اصلی این نشست از سوی رسانه ها نادیده گرفته شده و طرح افزایش نرخ بلیت های اتوبوس به 50 تومان به تیتر برخی رسانه ها تبدیل شده است.

عصر همان روز کمتر شهروندی از این طرح بی اطلاع بود و گویی قرار است این طرح به زودی اجرا و مورد موافقت شورای شهر تهران قرار گیرد.

شهروندی که با اعمال فشار زیادی سعی در وارد شدن در اتوبوس زرد رنگ BRT داشت غرولندکنان خواستار رسیدگی هر چه بیشتر مسوولان بود.

وی ادعا کرد که چهار اتوبوس BRT که مملو از مسافر بوده اند از مقابل او گذشته که حتی جرات نزدیک شدن به این اتوبوس ها و سوار شدن بر آن را پیدا نکرده است. شهروند دیگری می گوید اگر بلیت اتوبوس به 50 تومان برسد تکلیف نرخ تاکسی و مینی بوس چه می شود؟

این شهروند که خود را مسافر همیشگی خط BRT معرفی می کند می گوید وقتی اتوبوس ها پر از مسافر هستند و جایی برای سوار شدن وجود ندارد چه فرقی می کند که 50 تومان باشد یا 100 تومان.

خانم جوانی که بسیار عصبانی به نظر می رسید با نشان دادن روزنامه جام جم و صفحه اجتماعی آن به ایسکانیوز گفت: اعلام کردند که قرار است نرخ بلیت اتوبوس به 50 تومان تبدیل شود که این اضافه شدن قیمت فاجعه به بار می آورد و مردم اصلا قبول نمی کنند که بابت این اتوبوس ها و خدمات فعلی چنین هزینه ای را متحمل شوند.

وی افزود: اگر بابت کرایه اتوبوس 50 تومان پرداخت شود خدا به داد ما برسد که بابت پول پنیر و یا کوچکترین مایحتاج خود متحمل چه هزینه ای شویم.

دانشجوی دیگری که خبر افزایش نرخ بلیت اتوبوس را شنیده بود گفت: همه ما منتظر هستیم که به زودی خبر حذف اتوبوس های بلیتی را بشنویم چرا که اکثر خطوط خصوصی شده اند و این طرح مقدمه چینی همین اقدام است.

وی افزود: اگر قرار است نرخ بلیت ها 50 تومان شود باید خدمات را بهتر و اتوبوس های فرسوده فعلی و ناوگان فعلی را حذف کنند.

بر اساس گزارش خبرنگار ایسکانیوز و بر اساس اعلام بیژنی مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی، در برنامه زنده تلویزیونی، شرکت واحد اتوبوس های بلیتی را حذف نکرده و قصد افزایش نرخ بلیت های اتوبوس را ندارد.

حال آنکه تقدیم چنین طرحی به شورای شهر تهران، جهت بررسی هر چه بیشتر پرسش اساسی است که در جای خود قابلیت پاسخگویی دارد.چرا که با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و بارش های زمستانی و وضعیت فعلی خدمات اتوبوس رانی به مردم، افزایش نرخ بلیت ها خلاف توقع مردم بوده و تشکری هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک تهران نیز به صورت مکرر، موضع خود را در خصوص عدم افزایش نرخ بلیت های اتوبوس اعلام کرده است.
پاسخ  :  لابد این کارها را هم بایستی به گردن شاه واعوان وانصارش ودولتهای بعدی انداخت.
نابغه   :   اوستا چرا قاطی کردی؟ این کارا مربوط به شورای شهره چه ربطی به دولت های قبلی وبعدی داره  تازه 
           اینکه هنوز شایعه است بزار انجام بشه بعد میاندازیم گردن این واون.
پاسخ  :ناقلا توهم بد نمیگی ها!داشتم سوتی میدادم!           


نوشته شده توسط اصغرحسنی در دوشنبه 5 آذر 1386 و ساعت 11:11 ق.ظ [+] | نظرات ()
به انتخاب رویانیان بعنوان مدیرعامل پرسپولیس از20چه نمره ای میدهید؟ •