تبلیغات
پاسخ به :خبرها،رسانه ها ومطالب نقد پذیر سایت ها ووبلاگها - تعمیم مقررات قانون بازنشستگی قبل ازموعدجدید به نفت
به وبلاگ من خوش آمدید
urd gagole nainava risheh pabetoop pasokh bagh tadbirmanzel myhrmweb hrmmm golashgol mamasadegh noyes qarachadirlar shahsevanebaghdadi buscoob xalijfars urd map of GH site

[ یورد ] [ گاگول ] [ نینوا ]

[ ریشه ] [ پابه توپ ] [ پاسخ ]

[ باغها وبوستانها ] [ تدبیرمنزل ]

[ وب مدیریت منابع انسانی من ]

[ پژوهش وبررسی منابع انسانی ]

[ گولش گول ] [ ممصادیق ]

[ نه بله ] [ قاراچادیرلار ]

[ ایل شاهسون بغدادی ]

[ بوشكوب بروزن گوشكوب ]

[ خلیج فارس ] [ یورد ]

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

به گزارش نفت نیوز وزرای عضو كمیسیون امور اجتماعی و دولت الكترونیك هیئت دولت بنا به پیشنهاد مشترك معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و وزارت رفاه و تامین اجتماعی و به استناد تبصره(5) ماده واحده قانون بازنشستگی پیش از موعد كاركنان دولت، مصوب سال 1386، آیین نامه اجرایی قانون یاد شده را به تصویب رساند.
بر اساس ماده 2 این آئین نامه كاركنان رسمی، پیمانی و قراردادی وزارتخانه ها و موسسات دولتی در صورت دارا بودن حداقل 25 سال سابقه خدمت قابل قبول (بدون رعایت شرط سنی) می توانند در مهلت پیش بینی شده در قانون با ارائه درخواست كتبی مبنی بر بازنشستگی پیش از موعد و موافقت دستگاه متبوع با استفاده از حداكثر 5 سال سنوات ارفاقی تا سقف 30 سال بازنشسته شوند.
بانوان شاغل كه فاقد شرط سابقه خدمت مقرر در این ماده می باشند، به شرط داشتن حداقل 20سال سنوات خدمت قابل قبول می توانند با ارائه درخواست كتبی و موافقت دستگاه متبوع با استفاده از حداكثر 5 سال سنوات ارفاقی بازنشسته شوند.
همچنین پاداش پایان خدمت كاركنان رسمی مشمول قانون با رعایت مفاد قانون پرداخت پاداش پایان خدمت و بخشی از هزینه های ضروری به كاركنان دولت- مصوب 1375- و اصلاحات بعدی آن و با احتساب سنوات ارفاقی توسط دستگاه متبوع مستخدم محاسبه و پرداخت می شود.
پاداش پایان خدمت بانوان متقاضی با كمتر از 25 سال سابقه خدمت به میزان سنوات خدمت قابل قبول (بدون احتساب سنوات ارفاقی) محاسبه و پرداخت خواهد شد.
بر اساس ماده 6 این آئین نامه از سال 1387 تا 5 سال پس از مهلت اجرای قانون، اعتبار لازم برای پرداخت كسور بازنشستگی و حق بیمه سهم مستخدم و كارفرما بابت سنوات ارفاقی بر اساس آخرین حقوق و مزایای مشمول كسور بازنشستگی بطور یكجا و با اعمال ضریب (1.1) محاسبه و در ردیف بودجه وزارتخانه ها و موسسات دولتی، همچنین مابه التفاوت حقوق بازنشستگی بابت سنوات ارفاقی آن دسته از كاركنانی كه تا سال قبل بازنشسته شده اند در ردیف جداگانه ای ذیل بودجه وزارت پیش بینی خواهد شد.
كاركنانی كه با استفاده از سنوات ارفاقی بازنشسته می شوند پس از بازنشستگی از امتیازاتی كه در سایر قوانین و مقررات برای كاركنان بازنشسته درنظر گرفته شده یا می شود بهره مند خواهند شد.

پاسخ : 

حال که مقررات خوبی وضع شده لطفاًنگذارید دیر شود از آن تبعیت وطرح  مناسبی راکه باسایر مقررات سازمانهای شماجور باشد، طراحی کنید ودر راستای اجرای اصل 44 وسبک کردن سازمانهای دایناسور گونه خود پیشگام شوید.
نوشته شده توسط اصغرحسنی در یکشنبه 18 فروردین 1387 و ساعت 06:04 ق.ظ [+] | نظرات ()
به انتخاب رویانیان بعنوان مدیرعامل پرسپولیس از20چه نمره ای میدهید؟ •