تبلیغات
پاسخ به :خبرها،رسانه ها ومطالب نقد پذیر سایت ها ووبلاگها - یار نازنین پرسپولیس میرود
به وبلاگ من خوش آمدید
urd gagole nainava risheh pabetoop pasokh bagh tadbirmanzel myhrmweb hrmmm golashgol mamasadegh noyes qarachadirlar shahsevanebaghdadi buscoob xalijfars urd map of GH site

[ یورد ] [ گاگول ] [ نینوا ]

[ ریشه ] [ پابه توپ ] [ پاسخ ]

[ باغها وبوستانها ] [ تدبیرمنزل ]

[ وب مدیریت منابع انسانی من ]

[ پژوهش وبررسی منابع انسانی ]

[ گولش گول ] [ ممصادیق ]

[ نه بله ] [ قاراچادیرلار ]

[ ایل شاهسون بغدادی ]

[ بوشكوب بروزن گوشكوب ]

[ خلیج فارس ] [ یورد ]

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

افشین قطبی سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس یكشنبه با پروازی مستقیم ایران را به مقصد سئول ترك خواهد كرد.

به گزارش فارس، افشین قطبی پس از مذاكرات پی در پی با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره، برای تمدید قرارداد با پرسپولیس به توافق نرسید. (چرا؟!!!!!)
وی در هفتمین دوره لیگ برتر به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد و در همین فصل موفق شد قهرمانی را برای سرخپوشان به ارمغان آورد. (لابد بخاطراین؟!!!!)
قطبی به دلیل مسایل خانوادگی و مسایل فنی حاضر نشد یك فصل دیگر در این تیم باشد.
(اگرایشان مشکل خانوادگی داشت دربرنامه نود به آن مطلب استناد وبلا فاصله وبدون چون وچرااز ایران میرفت واصولاً مذاکرات بعدی معنی نداشت!؟!!!!) 
كاشانی:

 قطبی به دلیل مسایل خانوادگی ایران را ترك می‌كند.... برای تمدید قرارداد افشین قطبی نهایت تلاش خود را انجام دادیم؛ اما به نتیجه مثبتی نرسیدیم.... امروز در خانه قطبی به مدت 3 ساعت با وی صحبت كردم؛ اما سرمربی پرسپولیس به دلیل شرایط خاص خانوادگی‌اش كه امكان تداوم حضورش را در ایران را نمی‌داد، ناچار است كه از تیم جدا شود.... زمانی كه به منزل او رفتم، دیدم كه وسایلش را جمع كرده و به همین دلیل، نتوانست در برنامه تلویزیونی شركت كند. برخلاف شایعات منتشره، در روزهای گذشته به لحاظ مالی و غیرمالی به توافقات خوبی رسیده بودیم؛ ولی امروز صبح متوجه شدم اصلا نمی‌تواند بماند.... من و همه پرسپولیسی‌ها تمایلی به جدایی قطبی نداشتیم؛ اما امیدوارم هواداران از این اتفاق ناراحت نشوند (؟؟؟؟؟!!!) زیرا این تصمیم با اراده شخصی او انجام شد..... شرایطی وجود دارد كه نمی‌توانیم رسانه‌ای كنیم؛  اما تاكید می‌كنم شرایط پرسپولیس طوری نبود كه اتفاقاتی كه برای پروین در ایران رخ داد، برای قطبی تكرار شود.(این مطلب را بخاطر بسپارید تا بعد از رفتن آقای قطبی روی آن بررسی بیشتر بکنیم) این موضوع را اصلا نمی‌پذیرم... (اگر آقای قطبی میخواست بدلیل مسائل خانوادگی ازایران برود چرا برای مذاکره در ایران می ماند.حاج حبیب تودیگه چرا؟!)

افشین قطبی نیز گفت: ادامه فعالیت نیازمند تغییراتی بود كه با توجه به شرایط فعلی، این تحولات امكان‌پذیر نبود....(این مطلب را هم بخاطر بسپارید) مشكلات خانوادگی دلیل اصلی‌ نماندن است. علاوه بر این، تیم برای ادامه روند كنونی نیازمند تغییرات اساسی است كه در شرایط فعلی، امكان پذیر نیست.... به سه دلیل فنی و یك مشكل خانوادگی، قراردادم را تمدید نكردم. (این مطلب را هم بخاطر بسپارید)می‌دانم كه پرسپولیس باید در سه جبهه بزرگ، رقابتش را آغاز كند. با توجه به شناختم از فوتبال ایران، به عملی نشدن خواسته‌هایم باور داشتم و می‌دانستم به در بسته خواهم خورد
....(چرا؟؟؟؟؟؟؟!)
 در فصلی كه گذشت، روزهای خوشی را تجربه كردم و تجارب زیادی را به دست آوردم. اعتراف می‌كنم كه از فعالیت در این تیم ایرانی خیلی خوشحالم. علی پروین، خوردبین و تمامی پیشكسوتان تعامل خوبی با من داشتند و هرگز علیه من جبهه نگرفتند. منطقی نیست كه به دلیل مخالفت با بزرگان پرسپولیس، تهران را ترك كنم.... (شکر خدا به این دلیل هم نبوده) قرار بود امروز در یك برنامه تلویزیونی شركت كرده و از همانجا با هواداران و مردم خونگرم ایران خداحافظی كنم؛ اما به دلیل دشوار بودن شرایط، این كار را نكردم. مطمئن باشند در یك برنامه تلویزیونی از آنها عذرخواهی خواهم كرد.(دلیل خداحافظی نکردن را مجری برنامه فوتبال از شبکه دو اشاره کرد) هر جای دنیا كه باشم، در خدمت این تیم هستم و در صورت نیاز، حاضرم به این تیم مشاوره دهم.... امیدوارم سرمربی آینده پرسپولیس كه به این تیم بزرگ ملحق خواهد شد، روزهای خوبی برای هواداران تكرار كند.

پاسخ  :  بخش رنگی وتاکید شده را از ما بعنوان پاسخ قبول بفرمائید تا بعد....نوشته شده توسط اصغرحسنی در شنبه 11 خرداد 1387 و ساعت 08:05 ق.ظ [+] | نظرات ()
به انتخاب رویانیان بعنوان مدیرعامل پرسپولیس از20چه نمره ای میدهید؟ •