تبلیغات
پاسخ به :خبرها،رسانه ها ومطالب نقد پذیر سایت ها ووبلاگها - میرزا ومونا
به وبلاگ من خوش آمدید
urd gagole nainava risheh pabetoop pasokh bagh tadbirmanzel myhrmweb hrmmm golashgol mamasadegh noyes qarachadirlar shahsevanebaghdadi buscoob xalijfars urd map of GH site

[ یورد ] [ گاگول ] [ نینوا ]

[ ریشه ] [ پابه توپ ] [ پاسخ ]

[ باغها وبوستانها ] [ تدبیرمنزل ]

[ وب مدیریت منابع انسانی من ]

[ پژوهش وبررسی منابع انسانی ]

[ گولش گول ] [ ممصادیق ]

[ نه بله ] [ قاراچادیرلار ]

[ ایل شاهسون بغدادی ]

[ بوشكوب بروزن گوشكوب ]

[ خلیج فارس ] [ یورد ]

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

فتحعلی شاه، پادشاه دوران قاجار ایران كه در بین ایرانیان به عنوان شاهی تن‌پرور و بی‌عرضه و عامل از دست رفتن بخش عظیمی از خاك ایران شناخته می‌شود، خوش‌تیپ‌ترین چهره موزه لوور پاریس شناخته شده است!
 
به گزارش سرویس بین‌الملل «تابناک»، هفته‌نامه «تایم» آمریكا نوشت: هر ساله بازدیدكنندگان موزه لوور، از هر جاذبه توریستی دیگری در این كشور بیشترند. بنا بر این گزارش، 35 هزار قطعه هنری در مساحتی به اندازه 5600 متر مربع كه سال گذشته 3/8 میلیون نفر بازدیدكننده داشته و در مجموع بیش از جمعیت كشور سوئیس و دانمارك بوده است. همچنین به تازگی، سه نویسنده كتابی را درباره سرزمین لوور نوشته‌اند؛ این كتاب غیررسمی به بهترین شكل به تقسیم‌بندی موزه و بیان نكات جالبی از آن پرداخته است. در واقع، این موزه آنقدر گسترده است كه می‌تواند برای خود یك كشور به شمار رود.در این كتاب همچنین موزه لوور به عنوان سرزمینی از خشونت، عیاشی و دولتمندی معرفی شده است. از نگاه بازدیدكنندگان از این موزه، صبحانه‌ها، برگزاری كنسرت و بخش‌های ویژه بزرگسالان از نكات جذاب آن بوده است.كتاب سرزمین لوور همچنین به انتخاب مرد و زن برتر این موزه در میان آثار هنری پرداخته، به گونه‌ای كه «مونا لیزا» به عنوان زن برتر لوور و در میان مردان، پادشاه ایرانی با ریش‌های بلند و كتی طلایی به عنوان آقای لوور برگزیده شدند.

پاسخ  :   بالاخره این میرزا فتحعلی اگه تو مملکت داری بیعرضه وبی کفایت بود همان زمان هم تواینطور کارها دست همه را از پشت می بست. بهر حال ازدواج میرزا فتحعلی با موناخانم را تو اون دنیا به بروبچ وهمولایتی ها وهممسلک های میرزا ومونا شادباش میگوئیم.
              


نوشته شده توسط اصغرحسنی در دوشنبه 13 خرداد 1387 و ساعت 12:06 ق.ظ [+] | نظرات ()
به انتخاب رویانیان بعنوان مدیرعامل پرسپولیس از20چه نمره ای میدهید؟ •